MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614048
*
nr 961 4048
Hallbyrå
1950-tal, längd: 55 cm, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:56:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 22:29:50
1
400 kr
10/5 22:16:52
2
200 kr
10/5 22:16:52
1
250 kr (Budbetjänt)
10/5 22:17:30
2
300 kr
10/5 22:17:30
1
350 kr (Budbetjänt)
10/5 22:17:55
2
400 kr
10/5 22:17:55
1
400 kr (Budbetjänt)
10/5 22:19:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:45
-
6129 Byrå
rokokostil, bemålad. Bredd: 94 cm. Djup: 44 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:40
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:29
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4048
Hallbyrå
1950-tal, längd: 55 cm, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 22:29:50 | 1 | 400 kr |
10/5 22:16:52 | 2 | 200 kr |
10/5 22:16:52 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:17:30 | 2 | 300 kr |
10/5 22:17:30 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:17:55 | 2 | 400 kr |
10/5 22:17:55 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:19:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:45 -
6129 Byrå
rokokostil, bemålad. Bredd: 94 cm. Djup: 44 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:40
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56 -
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:29